Betclic 1. LigaPiłka NożnaWypowiedzi

Maciej Wolski: Bardzo dobrze czuję się na prawej obronie

Maciej Wolski towarzyszył trenerowi Wojciechowi Stawowemu na konferencji prasowej po spotkaniu w Bełchatowie. Zawodnik Łódzkiego Klubu Sportowego został zapytany m.in. o środowym mecz z GKS-em, ale także o jego preferencje boiskowe.

O meczu

– Bardzo cieszę się z kolejnych zdobytych trzech punktów. Spodziewaliśmy się ciężkiego meczu i właśnie tak było. Źle zaczęliśmy to spotkanie jednak udało nam się szybko odrobić straty i wyjść na prowadzenie co bardzo cieszy. Potrzeba nam takich impulsów. 

O trudnych warunkach do gry

– Taka pogoda powoduje to, żeby oddawać więcej strzałów, ponieważ jest to zawsze większe zagrożenie. Powiedzieliśmy sobie w szatni, że chcemy oddawać dużo strzałów, ale tak samo jest w drugą stronę. Chcieliśmy asekurować Arka, bo wiadomo, że na takiej murawie zawsze łatwo o błąd. 

O grze na prawej obronie

– Czuję się bardzo dobrze na prawej obronie, jednak nie ma u mnie problemu na jakiej pozycji gram. Prawa obrona to autorski pomysł trenera. Z lepszym bądź gorszym skutkiem to wychodzi, ale jestem bardzo zadowolony z tej pozycji. I mogę powiedzieć, że czuję się tam najlepiej. 

Foto: Adrian Mielczarski


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119