Mateusz Bąkowicz piłkarzem meczu z GKS-em Katowice

Mateusz Bąkowicz został wybrany przez czytelników ŁKSFANS, najlepszym piłkarzem Łódzkiego Klubu Sportowego, w starciu 17. kolejki Fortuna 1. Ligi z GKS-em Katowice.

Młody obrońca zdeklasował rywali, zbierając 59% wszystkich głosów i jednogłośnie zdobywając nagrodę piłkarza meczu. Defensor imponował tego dnia swoją postawą na boisku, zarówno w defensywie (ratując ŁKS przed stratą bramki w 1. połowie), a także w ofensywie (wywalczając rzut karny, zamieniony przez Antonio Domingueza w jedynego gola strzelonego tego dnia).

To właśnie hiszpański pomocnik, Dominguez, znalazł się na drugim miejscu, zdobywając 8% głosów. Trzecie miejsce zdobył Oskar Koprowski, na którego zagłosowało 7% czytelników ŁKSFANS.

Fot. Łukasz Żuchowski