Betclic 1. LigaPiłka NożnaWypowiedzi

Marek Kozioł: Potrzebowaliśmy punktów, dzisiaj udało się je zdobyć

Ełkaesiacy wreszcie zwycięscy w pojedynku z Resovią! Po meczu przed kamerami Polsatu Sport stanął golkiper biało-czerwono-białych, Marek Kozioł. Nie ukrywał on swojego zadowolenia z wywalczenia trzech punktów, choć także podkreślał, że nie wszystko funkcjonowało tak, jak należy – szczególnie w pierwszej połowie. Ostatecznie jednak, liczą się trzy punkty na koncie.

O potrzebie wygrania meczu z Resovią:

– Jasne, potrzebowaliśmy punktów i na szczęście się to dzisiaj udało. Było widać zaangażowanie drużyny, determinację – szczególnie w pierwszej połowie. W drugiej połowię spuściliśmy z tonu, nie wiem z czego to wynikało, więcej naciskała Resovia. Ostatecznie dowieźliśmy wynik do końca i tylko to liczy się dla nas.

O braku koncentracji w obliczu powszechnego twierdzenia trenerów I Ligi, że kluczem do zwycięstwa jest koncentracja przez pełne 90 minut:

– Tak, to się rzuca takie slogany, ale wiadomo, że to jest piłka nożna. Tu się dzieją różne rzeczy, nie da się niczego zaplanować. Wszystko się dzieje na bieżąco, także ciężko też unikać błędów.

O wysokim wyjściu przed pole karne, na prawe skrzydło, w pierwszej połowie:

– Dobrze, że udało się z tego wyjść i zaliczam to do udanej interwencji.

Fot. ŁKS Łódź


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119