Fortuna 1. LigaPiłka NożnaWypowiedzi

Marek Kozioł: Musimy wykorzystywać takie sytuacje

Marek Kozioł był jednym z głównych bohaterów piątkowego spotkania Łódzkiego Klubu Sportowego z Podbeskidziem Bielsko-Biała. Golkiper biało-czerwono-białych kilkukrotnie uratował swój zespoł przed utratą gola. W rozmowie z dziennikarzem Polsatu Sport opowiedział o swoich odczuciach związanych z tym meczem.

– Druga połowa mogła podobać się kibicom. W drugiej odsłonie było więcej sytuacji podbramkowych, zarówno pod jedną jak i pod drugą bramką. Kibicom o to chodzi. A nam? My musimy takie sytuacje wykorzystywać. To jest pierwsza liga i trzeba cierpieć. Nie raz są takie mecze, że trzeba cierpieć i wydzierać rywalowi trzy punkty. Jak mogłoby nie mieć dla nas znaczenia, że Korona straciła punkty? Patrzymy w tabelę i to ma znaczenia na jej układ. Nie chce się skupiać na innych drużynach, tylko na nas samych i na tym, żebyśmy zdobywali komplety punktów – powiedział po meczu doświadczony golkiper ŁKS-u.


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119