Fortuna 1. LigaPiłka Nożna

Nowi zawodnicy zgłoszeni do rozgrywek Fortuna I ligi

Łódzki Klub Sportowy zgłosił Mikkela Rygaarda, Piotra Janczukowicza i Adama Marciniaka do rozgrywek Fortuna I ligi w systemie Extranet Polskiego Związku Piłki Nożnej. 

Nowi piłkarze dołączyli do klubu z alei Unii podczas zimowej przerwy w rozgrywkach. Nie ma już żadnych przeciwskazań, aby cała trójka pomogła łodzianom w rundzie wiosennej na boiskach Fortuna I ligi, począwszy od spotkania z GKS-em Tychy. 

ŁKS obecnie w systemie Extranet ma zgłoszonych 32 zawodników, a wśród nich jest kilku młodych zawodników z drużyny rezerw. Klub nie zgłosił jak do tej pory nowego napastnika Macieja Radaszkiewicza.

Lista piłkarzy ŁKS zgłoszonych do Fortuna I ligi w systemie Extranet: 

Bramkarze: Arkadiusz Malarz, Aleksander Bobek, Michał Kot, Dawid Arndt

Obrońcy: Mateusz Bąkowicz, Daniel Celea, Kamil Dankowski, Maciej Dąbrowski, Adrian Klimczak, Adam Marciniak, Carlos Moros Gracia, Jowin Radziński, Jan Sobociński

Pomocnicy: Antonio Dominguez, Piotr Gryszkiewicz, Kelechukwu Ibe-Torti, Mikkel Rygaard, Tomasz Nawotka, Jakub Romanowicz, Maksymilian Rozwandowicz, Pirulo, Przemysław Sajdak, Artur Sójka, Dragoljub Srnić, Jakub Tosik, Michał Trąbka, Maciej Wolski, Marcel Wszołek

Napastnicy: Samu Corral, Dariusz Gmosiński, Piotr Janczukowicz, Łukasz Sekulski