Piłka NożnaTransfery

Maciej Radaszkiewicz bliski transferu do Ekstraklasy

Napastnik Łódzkiego Klubu Sportowego, Maciej Radaszkiewicz jest bliski transferu do ekstraklasowej Termaliki Bruk-Bet Nieciecza. 

Jak informuje Janekx89, napastnik ŁKS-u, Maciej Radaszkiewicz dołączy do ekstraklasowej Termaliki Bruk-Bet Nieciecza. Transakcja odbędzie się na zasadzie transferu gotówkowego.

Maciej Radaszkiewicz został sprowadzony do ŁKS w styczniu ubiegłego roku w celu pomocy drugiej drużynie w awansie do 3. ligi. Dobre występy napastnika w drugiej drużynie i problemy zdrowotne w obecnym sezonie w pierwszym zespole spowodowały, że ten został doceniony i mógł zadebiutować już w pucharowym meczu z ekstraklasową Cracovią, zmieniając w 39 minucie Piotra Janczukowicza. Radaszkiewicz na poziomie 1. Ligi zdobył 3 bramki oraz zanotował jedną asystę w ciągu 10 spotkań.

Foto: ŁKS Łódź / Cyfrasport


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119