Łukasz Sekulski trafi do klubu z Izraela?

Jak informuje Piotr Koźmiński – Łukasz Sekulski jest blisko odejścia z Łódzkiego Klubu Sportowego. Nowym klubem dwudziestodziewięciolatka ma być izraelski Maccabi Petah Tikva.

Łukasz Sekulski miał tego lata trafić do Wisły Płock. Transfer nie doszedł jednak do skutku, a sam napastnik zagrał w meczu 1 kolejki Fortuna 1 Ligi z Odrą Opole.

Według informacji dziennikarza Super Expressu – Piotra Koźmińskiego Sekulski ma być bliski przejścia do drużyny z Izraela. Nowy klub Łukasza – Maccabi Petah Tikva – swoje mecze odbywa na drugim poziomie rozgrywkowym. Warto nadmienić, iż redaktor Koźmiński jest dość wiarygodnym źródłem informacji.

Jeżeli transfer dojdzie do skutku, to ŁKS zostanie z jednym doświadczonym napastnikiem – Samu Corralem. Według doniesień znanego w kręgach twitterowych Janekxa89, włodarze klubu planują zakontraktować jeszcze jednego egzekutora.