Piłka NożnaPKO BP EkstraklasaTransfery

Albańczyk trafi do Łódzkiego Klubu Sportowego

Łódzki Klub Sportowy niebawem ogłosi pozyskanie nowego zawodnika. Do beniaminka Ekstraklasy dołączy ofensywny pomocnik Engjëll Hoti. 

Informację o transferze piłkarza z kosowskim i niemiecki obywatelstwem, podał Przemysław Langier z portalu Goal.pl, jak nam udało się dowiedzieć, jest to prawda i niebawem 26-latek zostanie zaprezentowany jako nowy nabytek ŁKS. 

Hoti w ostatnim sezonie występował w FK Partizani Tirana i z tym klubem sięgnął po mistrzostwo Albanii. W 29 meczach zdobył siedem bramek i zaliczył trzy asysty. Rok wcześniej także sięgnął po to trofeum, ale z KF Tirana. Jego umowa z albańskim klubem wygasła wraz z końcem sezonu. 

Wychowanek VfB Stuttgart będzie drugim nowym zawodnikiem ŁKS, po Jakubie Letniowskim. 

Foto: Perdorues 


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119