Fortuna 1. LigaNewsPiłka Nożna

Łódzki Klub Sportowy odwoła się od decyzji PZPN!

Na niedawną decyzję opublikowaną przez Komisję ds. Licencji Klubowych PZPN błyskawicznie zareagował Łódzki Klub Sportowy. W oświadczeniu opublikowanym w mediach klubowych, działacze z al. Unii 2 zapewniają, że złożą odwołanie od niepomyślnej decyzji i liczą na jej pomyślne rozstrzygnięcie.

Jak informowaliśmy wcześniej, wniosek licencyjny Łódzkiego Klubu Sportowego o grę w Ekstraklasie w sezonie 2022/23 nie został rozpatrzony pozytywnie. Komisja ds. Licencji Klubowych miała zastrzeżenia dotyczące punktów podręcznika licencyjnego związanych z finansami klubu z al. Unii 2.

Klub zareagował na decyzję Komisji błyskawicznie, informując o złożeniu odwołania od niepomyślnego rozstrzygnięcia wniosku (ma na to 5 dni od momentu dostarczenia decyzji), a także publikując oficjalne oświadczenie w swoich mediach. W tej sprawie wypowiedział się Jarosław Olszowy, prokurent ŁKS-u:

– Zdawaliśmy sobie sprawę, że nasz wniosek licencyjny w tym roku ma kilka słabszych punktów. Dlatego już w międzyczasie mocno pracowaliśmy nad tym, aby wyeliminować ewentualne zastrzeżenia ze strony Komisji ds. Licencji Klubowych PZPN. Większość z nich dotyczy faktu, iż nie zostało zakończone badanie sprawozdań finansowych przez biegłego rewidenta. Proces ten jest na ukończeniu i dlatego jesteśmy przekonani, że w procesie odwoławczym nasz wniosek zostanie zaakceptowany i od strony formalnej nie będzie żadnych przeciwwskazań, aby ŁKS mógł w przyszłym sezonie występować w najwyższej klasie rozgrywkowej.

Fot. ŁKS Łódź


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119