Fortuna 1. LigaNewsPiłka Nożna

ŁKS z drugą frekwencją w 10. kolejce Fortuna 1. Ligi!

Za nami 10. seria gier na zapleczu Ekstraklasy, a wraz z nią podsumowania statystyczne Fortuna 1. Ligi. Jak się okazuje na Stadionie Króla pojawiła się druga najwyższa liczba kibiców podczas 10. kolejki Fortuna 1. Ligi.

Rycerze Wiosny” mimo falstartu w pierwszym meczu tego sezonu z GKS-em Katowice później weszli na wyższe obroty, co skutkuje aktualnie 4. pozycją w ligowej tabeli, z zaledwie dwoma punktami straty do liderującego Ruchu Chorzów. O dobrą pozycję w rankingu frekwencji Fortuna 1. Ligi walczą też kibice Łódzkiego Klubu Sportowego. W minionej kolejce to właśnie na Stadionie Króla zasiadła druga najwyższa liczba kibiców w całej lidze. 

Niedzielna frekwencja na Stadionie Króla wygląda także dobrze na tle Ekstraklasy. W zestawieniu łączonym Ekstraklasy oraz Fortuna 1. Ligi ełkaesiacy znaleźliby się w niej na 6 miejscu. Wyżej byliby kolejno – Górnik Zabrze (18 068), Widzew (17 031), Pogoń Szczecin (16 859), Ruch Chorzów (9300) i Śląsk Wrocław (8603). ŁKS mógł pochwalić się lepszą frekwencją niż tacy ekstraklasowicze jak Raków Częstochowa czy Jagiellonia Białystok.

Część kibiców, którzy w niedzielę przy al. Unii obejrzało spotkanie z Termaliką Bruk-Bet Nieciecza stanowiły dzieciaki z Włocławka, a także z domów dziecka nr 1 i nr 15 w Łodzi. Na ich przyjazd pozwoliło Wasze zaangażowanie w akcję Ufunduj bilet młodemu ełkaesiakowi, za co dziękujemy i zachęcamy Was do dalszego wspierania nas w zarażaniu fanatyzmem kolejnych młodych kibiców! Więcej informacji o akcji znajdziecie TUTAJ.

Frekwencja w 10. kolejce Fortuna 1. Ligi:

GKS Tychy – Odra Opole (2843 kibiców)

Ruch Chorzów – Zagłębie Sosnowiec(9300 kibiców)

Skra Częstochowa – Arka Gdynia (126 kibiców)

Stal Rzeszów – Wisła Kraków (7478 kibiców)

Górnik Łęczna – GKS Katowice(1134 kibiców)

ŁKS Łódź – Termalica Bruk-Bet Nieciecza (7511 kibiców)

Puszcza Niepołomice – Sandecja Nowy Sącz(1198 kibiców)

Chojniczanka Chojnice – Podbeskidzie Bielsko-Biała (1208 kibiców)

Chrobry Głogów – Resovia Rzeszów(1183 kibiców)

Fot. Łukasz Żuchowski


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119