ŁKS pozyskał nowego sponsora!

Firma Columbus Energy w bieżącym sezonie będzie sponsorem Łódzkiego Klubu Sportowego. Wiodący dostawca usług na rynku nowoczesnej energetyki oprócz współpracy z klubem przygotował ofertę dla jego kibiców.

We wtorek (15.09) w elektrociepłowni EC1 odbyła się konferencja prasowa Urzędu Miasta Łodzi, dotycząca wejścia firmy Columbus Energy do naszego miasta. Podczas spotkania dowiedzieliśmy się również, że dostawca usług energetycznych ma zamiar wspomóc łódzki sport.

Tym samym firma Columbus Energy dołączyła w bieżącym sezonie do grona sponsorów Łódzkiego Klubu Sportowego. Oprócz współpracy z samym klubem, stworzony ma być program afiliacyjny, którego szczegóły mamy poznań w ciągu najbliższych dni.

Jak zdradziła radna Rady Miejskiej w Łodzi – Marta Przywara – inicjatorem współpracy był prezes ŁKS-u – Tomasz Salski.

– Wiarygodność, a także niekwestionowana pozycja na rynku sprawiają, że z wielką przyjemnością witamy w gronie sponsorów naszego klubu firmę Columbus Energy. Mamy nadzieję, dosłownie i w przenośni, że przed tą współpracą świetlana przyszłość – stwierdził prezes Salski.

Co ciekawe – firma zdecydowała się być sponsorem zarówno Łódzkiego Klubu Sportowego, jak i Widzewa.

– Postanowiliśmy wesprzeć oba kluby piłkarskie: ŁKS Łódź i Widzew z kilku względów. Przede wszystkim, z powodu atrakcyjnego Programu Afiliacyjnego, który dostarczymy klubom, jak też ich sympatykom i kibicom. Jako wiodący dostawca usług na rynku nowoczesnej energetyki w Polsce z pewnością zwiększymy świadomość na temat fotowoltaiki i odnawialnych źródeł energii wśród różnych grup odbiorców. Pewnej pikanterii dodaje też fakt, że choć oba kluby rywalizują z sobą na murawie, to będą się znakomicie uzupełniać w „dawaniu dobrej energii”, czyli promowaniu neutralności energetycznej – zaznaczył Dawid Zieliński, prezes zarządu Columbus Energy.

fot. Dziennik Łódzki

Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to verify temporary file contents for atomic writing. in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:51 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(658): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents() #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig() #2 {main} thrown in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 51

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0