Fortuna 1. LigaPiłka Nożna

„Kowal” piłkarzem meczu z Podbeskidziem!

Czytelnicy ŁKSFANS.pl wybrali najlepszego zawodnika Łódzkiego Klubu Sportowego w piątkowym meczu z Podbeskidziem Bielsko-Biała. Najwięcej głosów zdobył środkowy pomocnik, Mateusz Kowalczyk.

Utalentowany młody pomocnik Łódzkiego Klubu Sportowego po raz kolejny w tym sezonie błyszczał na murawie. Bramka zdobyta przez niego była impulsem dla ełkaesiaków do walki o pełną pulę punktów, ale oprócz tego nie można zapominać o jego podstawowych zadaniach, czyli pracy w środku pola, z których wywiązywał się znakomicie. Doskok do rywala, odbiór piłki, szybkie przemieszczanie się od szesnastki do szesnastki i regularne próby nieszablonowych zagrań czy odważnych prostopadłych podań – młodzieżowiec dawał z siebie wszystko.

W naszej sondzie zyskał 49% głosów. Kolejne miejsca zajęli Nacho Monsalve (22%) oraz Michał Trąbka (5%).

Fot. ŁKS Łódź/Cyfrasport


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119