Fortuna 1. LigaPiłka Nożna

Kontuzja Mateusza Kowalczyka

Mateusz Kowalczyk nie dokończył niedzielnego spotkania z Ruchem Chorzów. Pomocnik ŁKS-u musiał w pierwszej połowie opuścić plac gry z powodu kontuzji stawu skokowego.

Uraz „Kowala” to pokłosie wejścia czeskiego pomocnika, Jan Sedlaka. Co ciekawe arbiter Paweł Raczkowski nie dopatrzył się w tej sytuacji faulu. Młodego gracza biało-czerwono-białych na placu gry zastąpił Michał Trąbka. 

Po meczu trener Moskal został zapytany o skalę urazu, ale jeszcze nic konkretnego nie mógł powiedzieć. Wszystko okaże się po badaniach. 

– Na tę chwilę wiemy niewiele. Na pewno będzie musiał przejść jakieś badania. Z tego co zaraz po zejściu mówił to usłyszał jakiś tam „trzask” w okolicach kostki. Trudno mi teraz powiedzieć czy ta noga jest spuchnięta, czy też nie, ale nie wiemy nic więcej – powiedział Kazimierz Moskal.

Mateusz Kowalczyk został powołany na najbliższe zgrupowanie reprezentacji Polski do lat 19. Na ten moment ciężko stwierdzić czy weźmie w nim udział i pomoże biało-czerwonym w eliminacjach do Mistrzostw Europy.

Foto: ŁKS Łódź / Cyfrasport


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119