Koniec sezonu dla Corrala

Strzelec dwóch goli w ostatnim meczu ligowym z Rakowem Częstochowa Samu Corral nie zagra w ostatnim meczu sezonu z Koroną Kielce. We wtorkowym spotkaniu Hiszpan zobaczył czwartą żółtą kartkę w tym sezonie i będzie musiał pauzować.

Napastnik był jedynym zagrożonym zawodnikiem Łódzkiego Klubu Sportowego przed starciem z „Medalikami”. Niestety w 35 minucie arbiter Tomasz Kwiatkowski ukarał Corrala żółtym kartonikiem za faul na Danielu Mikołajewskim.

Absencja 28-latka to spora strata dla zespołu Wojciecha Stawowego, ponieważ w ostatnich dwóch spotkaniach snajper biało-czerwono-białych błysnął formą zaliczając trzy trafienia i jedną asystę.

W meczu kończącym sezon na Suzuki Arenie w Kielcach w linii ataku zawodnika z Hiszpanii zastąpi ktoś z dwójki Łukasz Sekulski – Jakub Wróbel.