Piłka NożnaRezerwy

Kolejny remis rezerw w IV lidze

Zawodnicy rezerw Łódzkiego Klubu Sportowego zremisowali czwarty mecz w tym sezonie IV ligi. Ełkaesiacy w środę podzielili się punktami w Opocznie z miejscową Ceramiką, remisując 2:2.

Jako pierwsi na prowadzenie wyszli gospodarze za sprawą Krzysztofa Łukasika w 23 minucie gry. Łodzianie odpowiedzieli sześć minut po rozpoczęciu drugiej połowy trafieniem Adama Ratajczyka.

W 71 minucie ambitni młodzi zawodnicy ŁKS-u dopięli swego i strzelili gola. Do siatki trafił pozyskany kilka tygodni temu z Puszczy Niepołomice Przemysław Sajdak.

Niestety ełkaesiacy nie potrafili dowieźć zwycięstwa do końca meczu. Cztery minuty przed końcem regulaminowego czasu gry bramkę na wagę remisu zdobył Bartosz Wiktorowicz.

Po sześciu kolejkach IV ligi rezerwy Łódzkiego Klubu Sportowego zajmują 11 miejsce z siedmioma oczkami na koncie i bilansem 1-4-1.

Skład ŁKS-u: Arndt – Tazbir, Lorenc, Lamprycht, Białousko – Górecki (88′ Piotrowski), Sajdak, Sójka (85′ Jaszczak), Ratajczyk – Piela (83′ Gmosiński), Karlikowski.