Fortuna 1. LigaPiłka NożnaWypowiedzi

Dawid Kort: Mieliśmy okazję znaleźć się na pierwszym miejscu

Po zremisowanym spotkaniu z Zagłębiem Sosnowiec, pomocnik Łódzkiego Klubu Sportowego, Dawid Kort odpowiedział na konferencji pomeczowej m.in. jak wyglądało to spotkanie z jego perspektywy.

O meczu:

– Na pewno jest duży niedosyt, mieliśmy okazję gdzieś znaleźć się na pierwszym miejscu po takim meczu, ale niestety nie udało się.

O tym, jak wyglądało to spotkanie z jego perspektywy:

– Wydaje mi się, że pierwsza połowa na remis, a druga ze wskazaniem na nas. Nadziewaliśmy się tylko na kontry po jakiś strzałach. Głupio straciliśmy bramkę, ale co tu dużo mówić.

O tym, jak zawodnicy odnaleźliście się w tym ustawieniu:

– Mamy 20 kilku zawodników w kadrze, jeden wypada, a drugi chodzi, taka jest kolej rzeczy.


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119