Fortuna 1. LigaNewsPiłka Nożna

Kolejny młodzieżowiec zasili ŁKS?

Osiemnastoletni Jan Kuźma ma dołączyć do Łódzkiego Klubu Sportowego – informuje Michał Śmierciak. Młodzieżowiec w minionym sezonie reprezentował barwy Sandecji Nowy Sącz i rozegrał w 1. lidze dziewięć spotkań.

Jan Kuźma urodził się w 2003 roku w Nowym Sączu. Przez całą swoją dotychczasową karierę młody pomocnik reprezentował barwy rodzimej Sandecji Nowy Sącz przechodząc w klubie drogę z drużyn młodzieżowych do debiutu na drugim poziomie rozgrywkowym. Kontrakt osiemnastolatka z „Sączersami” dobiegł jednak końca i Kuźma jako wolny zawodnik ma zasilić Łódzki Klub Sportowy.

O potencjalnym transferze za pośrednictwem swojego Twittera poinformował Michał Śmierciak – dziennikarz dobrze poinformowany w sprawach Sandecji Nowy Sącz.

Przez dwa sezony w seniorskiej drużynie Sandecji Kuźma rozegrał 13 spotkań w Fortuna 1 Lidze i jedno w Fortuna Pucharze Polski. Młodzieżowiec zdołał w tym czasie zdobyć jedną bramkę.