Piłka NożnaPKO BP EkstraklasaWypowiedzi

Michał Mokrzycki: Kiepsko realizowaliśmy założenia przedmeczowe

Michał Mokrzycki był gościem „Superpiątku” po meczu z Ruchem Chorzów. Pomocnik ŁKS zabrał głos na wiele tematów. Wypowiedział się m.in. o braku kluczowych zawodników, czy czerwonej kartce.

O czerwonej kartce

– Wydaje mi się, że ta pierwsza żółta kartka była dość pochopna. Takie mam odczucia z boiska. Trafiłem w piłkę. Ja uważam, że jak na pierwszy faul w czwartej minucie, to sędzia mógł się powstrzymać. Druga już była bezapelacyjna. 

O meczu

– Ja osobiście na gorąco mam wrażenie, że dosyć kiepsko realizowaliśmy założenia przedmeczowe, nakreślone przez trenera. Myślę, że przegraliśmy środek pola i mieliśmy problem. Mieliśmy problem, bo nasz zespół lubi utrzymywać się przy piłce i lubi kreować. My tej piłki mało przetrzymywaliśmy w środku pola. 

O braku Pirulo i Dankowskiego

– Nie da się ukryć, że Pirulo czy Kamil Dankowski są dosyć ważnymi zawodnikami w naszym zespole. Pirulo robi różnicę. Jak nam nie idzie to wiele meczów w I lidze, brał piłkę i potrafił odwrócić losy meczu. 

O roli w zespole Kazimierza Moskala

– Gdy słyszałem te słowa, to zrobiło mi się bardzo miło. Ja sam mam wobec siebie duże wymagania i nie jest to dla mnie jakaś dodatkowa presja. Wiem jaką mam pozycję w zespole. Władze klubu wykonali super pracę i udało się mnie sprowadzić do Łodzi. Chciałbym spłacić to zaufanie i też trochę finanse, które na mnie wyłożono. Tak jak trener mówił, ja również chciałbym być mózgiem tego zespołu. 

O meczach wyjazdowych

– W pierwszej lidze byliśmy mocnym zespołem grając u siebie. Nowy sezon i nie można wyjazdów tak oddawać – po prostu, że będziemy jechać na wyjazd i będziemy oddawać punkty. Te punkty na wyjazdach ważą tyle samo i my ich potrzebujemy. Musimy pozbierać się po tych dwóch porażkach i zacząć punktować. 

Foto: ŁKS Łodź


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119