Fortuna 1. LigaPiłka Nożna

Kolejne urazy w zespole ŁKS

Pech nie omija piłkarzy Łódzkiego Klubu Sportowego. W meczu z Miedzią Legnica urazów doznało dwóch kolejnych graczy i lista kontuzjowanych jest coraz dłuższa.

W sobotni wieczór przedwcześnie murawę musieli opuścić Bartosz Szeliga i Jakub Tosik. Ten pierwszy doznał urazu, w początkowej fazie meczu, a doświadczony pomocnik został zmieniony w przerwie, bo nie był w stanie wyjść na drugą połowę meczu. Ponadto po zejściu z boiska, Javi Moreno miał kolano obłożone lodem, ale wszystko wskazuje na to, że było to prewencyjne działanie sztabu medycznego.

Nie wiemy jeszcze jaka skala tych urazów i zapewne więcej będziemy wiedzieć, po szczegółowych badaniach, które zostaną przeprowadzone w przyszłym tygodniu.

Po meczu trener Kibu Vicuña, nie podzielił się żadnymi szczegółami, ponieważ jest jeszcze za wcześnie, aby cokolwiek powiedzieć: – Nie wiem jak poważne mogą to być urazy. Dopiero jest po meczu, a ja nie jestem lekarzem. Zobaczymy w przyszłym tygodniu jak będą wyglądać. 

Foto: ŁKS Łódź / Cyfrasport


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119