Piłka Nożna

Klub Romanowicza pokonał Widzew!

Pogoń Siedlce, do której wypożyczony jest Jakub Romanowicz pokonała Widzew 3:1. Zwycięstwo pozwoliło siedlczanom oddalić się od strefy spadkowej, niemalże zapewniając im utrzymanie.

Jakub Romanowicz niedzielny mecz przez cały jego wymiar podziwiał z pułapu ławki rezerwowych. Cały mecz w barwach siedlczan zagrał jednak inny, dobrze znany w ŁKS-ie zawodnik – Tomasz Margol.

Po porażce z Pogonią Widzew pikuje w dół tabeli. Jeżeli piłkarze z Al. Piłsudskiego dalej będą grali tak fatalnie, może okazać się, że długo wyczekiwanych Derbów Łodzi w nadchodzącym sezonie jednak nie będzie.

 


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119