Fortuna 1. LigaPiłka Nożna

Debiutancki gol Pirulo w Ekstraklasie

Jose Antonio Ruiz López Pirulo zaliczył w piątek przeciwko Wiśle Kraków swoje pierwsze trafienie w PKO Ekstraklasie. Hiszpan na gola w lidze czekał 1644 minuty w 29 spotkaniach.

28-latek od pierwszych minut spotkania z Białą Gwiazdą był bardzo aktywny. W 9 minucie przełamał się i wpisał się na listę strzelców. Po podaniu Srnicia zwiódł krótkim zwodem jednego z obrońców i prawą nogą skierował piłkę do siatki po długim rogu.

W dalszej części spotkania skrzydłowy ŁKS mógł dołożyć do swojego dorobku kolejne trafienia, ale jeden ze strzałów obronił Lis, a po drugim piłka poszybowała tuż obok okienka bramki Wisły.

To trafienie z Wisłą nie było pierwszym golem Pirulo na polskich boiskach. 29 października były zawodnik słowackiego FK Senica zdobył bramkę w pucharowym meczu z Górnikiem Zabrze.

Liczymy, że po bramce strzelonej Wiśle „Piri” się przełamie i regularnie będzie strzelał gole dla biało-czerwono-białych.


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119