Fortuna 1. LigaPiłka Nożna

Trener Moskal uspokaja: Z Pirulo wszystko w porządku

Pirulo musiał przedwcześnie opuścić plac gry w meczu z Resovią, co zaniepokoiło kibiców biało-czerwono-białych. Zaraz po meczu klub wyjaśnił, że Hiszpana złapały skurcze i nic poważnego mu się nie stało. Dziś te informacje potwierdził Kazimierz Moskal na konferencji prasowej.

– Z Pirulo wszystko jest w porządku, trenuje normalnie. Nie ma żadnego problemu, po prostu gdzieś tam zmęczenie dało znać o sobie, w tamtym meczu. Na pewno Pirulo jest zawodnikiem, który potrafi zrobić różnicę. Na pewno jest to nasz atut, ale tych kluczowych zawodników mamy jedenastu na boisku w każdym momencie. Chodzi o to, aby każdy dał z siebie, to co ma najlepsze. Nie może tylko opierać się na Pirulo, czy na innym zawodniku, bo to jest sport zespołowy – powiedział trener ŁKS.

Najlepszy strzelec Łódzkiego Klubu Sportowego, z żadną drużyną nie rozegrał tylu spotkać co z Arką Gdynia. Dla Hiszpana będzie to już dziewiąte starcie przeciwko klubowi z Pomorza. W ośmiu poprzednich starciach zdobył jedną bramkę (na wagę wygranej w półfinale baraży), oraz zanotował jedną asystę. 

Występy Pirulo w meczach z Arką

Foto: ŁKS Łódź / Cyfrasport


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119