Fortuna 1. LigaPiłka NożnaWypowiedzi

Kazimierz Moskal wyjaśnia zmianę Pirulo: „Miał problemy zdrowotne”

Wśród kibiców Łódzkiego Klubu Sportowego, zrobiło się ogromne poruszenie, po decyzji Kazimierza Moskala o zdjęciu z boiska Pirulo, w trakcie spotkania z Puszczą Niepołomice. Trener ełkaesiaków wyjaśnił tego powód.

Jak się okazuje, Hiszpan miał problemy zdrowotne i do końca nie było pewne czy będzie gotowy na piątkowe spotkanie. 

Występ Pirulo stał pod znakiem zapytania. Wczoraj zszedł z treningu i bardzo źle się czuł. Przyjechał tutaj i mieliśmy zdecydować co dalej. Nawet chcieliśmy zabrać jednego zawodnika więcej. W razie gdyby coś było nie tak. Ten wczorajszy dzień źle przeszedł. Dzisiaj tak jak pozostali, nie zaprezentował się dobrze stąd też zmiana ze względu na te jego dolegliwości. To nie był jego dobry dzień – powiedział trener Moskal.

Foto: ŁKS Łódź / Cyfrasport


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119