Fortuna 1. LigaPiłka NożnaWypowiedzi

Kazimierz Moskal: Mam dużo pretensji o brak jakości z przodu

Trener Łódzkiego Klubu Sportowego, Kazimierz Moskal po wyjazdowej przegranej w Chojnicach podsumował spotkanie na konferencji pomeczowej, w której nie krył niezadowolenia z postawy drużyny. 

O meczu:

Gratulacje dla gospodarzy. Myślę, że nie zagraliśmy dobrego meczu. Szczególnie mam dużo pretensji o brak jakości z przodu. Według mnie to było głównym powodem tego, że, ten mecz się tak skończył. Chojniczanka strzeliła jedną bramkę, nieważne w jaki sposób, ważne, że piłka wpadła do naszej bramki i to im dało 3 punkty. W sytuacjach, kiedy wydawałyby się proste, łatwe rozwiązania, nie potrafiliśmy tego spożytkować stąd taki, a nie inny wynik. Myślę, że dla nas to jest kolejny etap i kolejna bolesna nauczka. W tej lidze wszystkie mecze są bardzo trudne, wszystkie bardzo ważne i wszystkie ciężkie do przewidzenia, jeśli chodzi o końcowy wynik.

O to, czemu drużyna grała inaczej niż tydzień temu:

O to mam pretensje, bo o tym rozmawialiśmy przed meczem, że chcemy grać tak samo na wyjazdach, jak i u siebie. Ja wiem, że gospodarze zawsze mają atut własnego boiska, ale myślę, że na przestrzeni tego tygodnia nas zespół się nie zmienił tak, żebyśmy tak diametralnie grali inaczej. Nie zagraliśmy dobrego meczu.


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119