Kazimierz Moskal: Mam dużo pretensji o brak jakości z przodu

Trener Łódzkiego Klubu Sportowego, Kazimierz Moskal po wyjazdowej przegranej w Chojnicach podsumował spotkanie na konferencji pomeczowej, w której nie krył niezadowolenia z postawy drużyny. 

O meczu:

Gratulacje dla gospodarzy. Myślę, że nie zagraliśmy dobrego meczu. Szczególnie mam dużo pretensji o brak jakości z przodu. Według mnie to było głównym powodem tego, że, ten mecz się tak skończył. Chojniczanka strzeliła jedną bramkę, nieważne w jaki sposób, ważne, że piłka wpadła do naszej bramki i to im dało 3 punkty. W sytuacjach, kiedy wydawałyby się proste, łatwe rozwiązania, nie potrafiliśmy tego spożytkować stąd taki, a nie inny wynik. Myślę, że dla nas to jest kolejny etap i kolejna bolesna nauczka. W tej lidze wszystkie mecze są bardzo trudne, wszystkie bardzo ważne i wszystkie ciężkie do przewidzenia, jeśli chodzi o końcowy wynik.

O to, czemu drużyna grała inaczej niż tydzień temu:

O to mam pretensje, bo o tym rozmawialiśmy przed meczem, że chcemy grać tak samo na wyjazdach, jak i u siebie. Ja wiem, że gospodarze zawsze mają atut własnego boiska, ale myślę, że na przestrzeni tego tygodnia nas zespół się nie zmienił tak, żebyśmy tak diametralnie grali inaczej. Nie zagraliśmy dobrego meczu.