Fortuna 1. LigaPiłka Nożna

Juraszek i Sekulski gotowi na Raków. Tylko Łuczak nie trenuje z drużyną

Kazimierz Moskal na konferencji prasowej przed meczem z Rakowem Częstochowa przedstawił sytuację kadrową w zespole Łódzkiego Klubu Sportowego. Najważniejszą informacją jest to, iż Łukasz Sekulski i Kamil Juraszek już trenują z drużyną. 

W sobotnie popołudnie przy Alei Unii nie zobaczymy Jana Sobocińskiego, który musi pauzować za kartki. W jego miejsce do wyjściowego składu wskoczy ktoś z dwójki Juraszek – Dampc.

– Na pozycji stopera mamy Juraszka, Rozwandowicza i Dampca. Ci zawodnicy na pewno będą w kadrze meczowej – stwierdził Moskal.

Lepiej wygląda już sytuacja w ofensywie ŁKS-u. Do pełnych treningów wrócił napastnik Łukasz Sekulski. Jeśli nie zdarzy się nic niespodziewanego to były snajper Korony Kielce znajdzie się w 18-stce meczowej na Raków. Coraz bliżej powrotu jest także Pirulo.

– Łukasz Sekulski jest w pełnym treningu. Najprawdopodobniej również znajdzie się w kadrze meczowej. Pirulo również od kilku dni trenuje już z nami. Dzisiaj ma mieć ściągnięty gips. Na tą chwilę jedynie Wojciech Łuczak nie będzie brany pod uwagę – dodał trener ŁKS-u.