Piłka NożnaTransfery

Jowin Radziński nowym piłkarzem Łódzkiego Klubu Sportowego!

Łódzki Klub Sportowy nie zwalnia transferowego tempa i oficjalnie ogłosił transfer definitywny nowego zawodnika. Kontrakt z klubem z alei Unii podpisał Jowin Radziński. Dla młodego obrońcy będzie to już druga zmiana klubu w letnim okienku transferowym. Kontrakt młodego zawodnika obowiązywać będzie do czerwca 2024.

19-latek trafi do ŁKS-u z Polonii Warszawa, której był zawodnikiem od czerwca tego roku. Wcześniej piłkarskie szlify zbierał w akademii Pogoni Szczecin, która od kilku lat jest w czołówce szkolenia młodzieży w Polsce. W zespole „Czarnych Koszul” Jowinowi nie dane było zadebiutować w trzeciej lidze. W CV może zapisać sobie jedynie trzykrotną obecność w kadrze meczowej zespołu ze stolicy.

Z pewnością na transfer do ŁKS-u wpływ miał poprzedni sezon młodego obrońcy rozegrany jeszcze w zespole Centralnej Ligi Juniorów Pogoni Szczecin. Jowin był podstawowym zawodnikiem swojej drużyny, a do solidnej gry w defensywie dołożył jedną bramkę i jedną asystę.

Radziński urodził się w 2001 roku i jest nominalnym lewym obrońcą. Podczas swojej krótkiej kariery piłkarskiej rozegrał siedem spotkań w reprezentacji Polski do lat 16 i 17.

Profil piłkarza na portalu 90minut.pl

Profil piłkarza na portalu Transfermarkt.pl

Jowin witamy w biało-czerwono-białej Łodzi i życzymy sukcesów z przeplatanką na piersi! 


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119