Jowin Radziński nowym piłkarzem Łódzkiego Klubu Sportowego!

Łódzki Klub Sportowy nie zwalnia transferowego tempa i oficjalnie ogłosił transfer definitywny nowego zawodnika. Kontrakt z klubem z alei Unii podpisał Jowin Radziński. Dla młodego obrońcy będzie to już druga zmiana klubu w letnim okienku transferowym. Kontrakt młodego zawodnika obowiązywać będzie do czerwca 2024.

19-latek trafi do ŁKS-u z Polonii Warszawa, której był zawodnikiem od czerwca tego roku. Wcześniej piłkarskie szlify zbierał w akademii Pogoni Szczecin, która od kilku lat jest w czołówce szkolenia młodzieży w Polsce. W zespole „Czarnych Koszul” Jowinowi nie dane było zadebiutować w trzeciej lidze. W CV może zapisać sobie jedynie trzykrotną obecność w kadrze meczowej zespołu ze stolicy.

Z pewnością na transfer do ŁKS-u wpływ miał poprzedni sezon młodego obrońcy rozegrany jeszcze w zespole Centralnej Ligi Juniorów Pogoni Szczecin. Jowin był podstawowym zawodnikiem swojej drużyny, a do solidnej gry w defensywie dołożył jedną bramkę i jedną asystę.

Radziński urodził się w 2001 roku i jest nominalnym lewym obrońcą. Podczas swojej krótkiej kariery piłkarskiej rozegrał siedem spotkań w reprezentacji Polski do lat 16 i 17.

Profil piłkarza na portalu 90minut.pl

Profil piłkarza na portalu Transfermarkt.pl

Jowin witamy w biało-czerwono-białej Łodzi i życzymy sukcesów z przeplatanką na piersi!