Fortuna 1. LigaNewsPiłka Nożna

Jarosław Przybył sędzią spotkania z Górnikiem Łęczna

Przygotowania do finału barażów o Ekstraklasę już niemal na finiszu, poznaliśmy również rozjemcę tego spotkania. Będzie nim Jarosław Przybył, doświadczony sędzia Ekstraklasowy, dla którego nie będzie to pierwszy mecz Rycerzy Wiosny, w którym przyjdzie mu sędziować.

Na linii arbitra głównego wesprą asystenci – Adam Karasewicz i Bartosz Kaszyński zaś sędzią technicznym tego spotkania będzie Marcin Kochanek. W finale będzie również VAR, za którego odpowiadać będzie sędzia Tomasz Musiał oraz jego asystent Krzysztof Myrmus.

W tym sezonie Przybył gwizdał w 27 spotkaniach. Głównie były to mecze na poziomie Ekstraklasy, jednak kilkukrotnie również w Fortuna 1. Lidze, a także w 1/16 i 1/4 Pucharu Polski. W tym czasie pokazał 101 żółtych kartek i 5 czerwonych, a także ośmiokrotnie odgwizdał rzut karny.

Historia meczów z udziałem ŁKS-u prowadzonych przez Jarosława Przybyła:

Bilans: 3 spotkania: 0 zwycięstw, 1 remis, 2 porażki Bramki: 2-4 na korzyść rywali

Sezon 2019/20:
25.08.2019: ŁKS Łódź – Legia Warszawa 2:3 (Ekstraklasa)
15.02.2020: ŁKS Łódź – Wisła Płock 0:0 (Ekstraklasa)
19.06.2020: Zagłębie Lubin – ŁKS Łódź 1:0 (Ekstraklasa)