Fortuna 1. LigaPiłka Nożna

Janczukowicz nominowany do nagrody „Piłkarza marca”. Oddaj swój głos na napastnika ŁKS-u!

Piotr Janczukowicz ma szansę zgarnąć nagrodę dla najlepszego piłkarza marca w Fortuna 1. lidze. Napastnik biało-czerwono-białych w tym miesiącu, pokazał się z dobrej strony. Miał duży wkład w zdobycie kompletu punktów w starciu ze Stalą Rzeszów, a także trafił do siatki w szlagierowym meczu z Ruchem Chorzów.

Wśród nominowanych znalazło się pięciu graczy. Oprócz „Jancza” szansę na zdobycie nagrody mają: Luis Fernandez (Wisła Kraków), Daniel Szczepan (Ruch Chorzów), Jakub Sangowski (Skra Częstochowa) oraz Ruben Hoogenhout (Resovia Rzeszów).

Kibice mogą oddać głos na swojego faworyta do środy (29 marca, 15:00) na oficjalnej stronie Fortuna 1 Ligi na portalu Facebook (facebook.com/1liga.org). W tym czasie swoich kandydatów wskaże też panel ekspertów, w skład którego wchodzą przedstawiciele wszystkich 18 klubów Fortuna 1 Ligi, partnera telewizyjnego rozgrywek Telewizji Polsat, sponsora tytularnego firmy Fortuna oraz Pierwszej Ligi Piłkarskiej.

Zwycięzca głosowania kibiców otrzyma 4 punkty, zaś wskazanie każdej z organizacji w panelu ekspertów warte będzie 1 punkt. Piłkarzem Marca zostanie zawodnik, który uzyska najwięcej punktów spośród nominowanych.

Głosowanie na Piłkarza Miesiąca będzie uzupełnieniem innych akcji CSR-owych zainicjowanych przez Fortunę: #FortunaGdyPełnaTrybuna i #FortunaZaGole, które zapisały się w świadomości kibiców Fortuna 1 Ligi i były z powodzeniem realizowane w poprzednich sezonach.

W poprzednich miesiącach dwukrotnie tytuł Piłkarza Miesiąca odbierał najskuteczniejszy zawodnik ŁKS – Pirulo.

Foto: ŁKS Łódź / Cyfrasport