Fortuna 1. LigaPiłka Nożna

Marciniak nie zagra z Wisłą Kraków

W każdym z ostatnich trzech spotkań, ktoś w zespole ŁKS musiał pauzować za kartki. Nie inaczej będzie w hitowym meczu 30. kolejki Fortuna 1. ligi z Wisłą Kraków.

W starciu z „Białą Gwiazdą” nie zagra Adam Marciniak. Wicekapitan ŁKS został ukarany w Sosnowcu, czwartą żółtą kartką w tym sezonie. Samemu zawodnikowi zapewne ciężko przetrawić tą wiadomość, bo zdecydowanie można było uniknąć tego napomnienia. Doświadczony obrońca dostał kartkę za uderzenie piłką w ziemię. Najprawdopodobniej miejsce Marciniaka w wyjściowym składzie, zajmie Maciej Dąbrowski.

W piątek do gry wrócą Pirulo i Mateusz Kowalczyk, którzy pauzowali w meczu z Zagłębiem Sosnowiec.

Foto: ŁKS Łódź / Cyfrasport


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119