Piłka Nożna

Jakub Wróbel odchodzi z ŁKS. Będzie grał w Ekstraklasie

Jakub Wróbel jest kolejnym zawodnikiem, który w dniu dzisiejszym odchodzi z Łódzkiego Klubu Sportowego. Napastnik przenosi się na zasadzie transferu definitywnego do beniaminka Ekstraklasy Stali Mielec. Klub z Podkarpacia skorzystał z klauzuli odstępnego zapisanej w kontrakcie zawodnika. 

27-latek trafił na Aleję Unii na początku tego roku i rozegrał w biało-czerwono-białych tylko jedną rundę. Uzbierał 15 występów na poziomie Ekstraklasy z przeplatanką na piersi. Nie udało mu się w tym czasie trafić do siatki rywali.

Dziękujemy Kuba za poświęcenie w barwach ŁKS-u i życzymy powodzenia w przyszłości. 


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119