NewsPiłka Nożna

Adam Ratajczyk z powołaniem do Reprezentacji Polski!

Skrzydłowy Łódzkiego Klubu Sportowego, Adam Ratajczyk, znalazł się na liście zawodników powołanych na najbliższe zgrupowanie Reprezentacji Polski do lat 19. „Rataj” będzie miał okazję wystąpić w meczach z Niemcami oraz Czechami.

Na meczu 1/32 Fortuna Pucharu Polski pomiędzy Łódzkim Klubem Sportowym oraz Śląskiem Wrocław pojawił się znany łódzkiej publiczności selekcjoner młodzieżowych kadr narodowych – Jacek Magiera. Podczas spotkania z dobrej strony zaprezentował się Adam Ratajczyk, dzięki czemu będzie miał okazję wystąpić w koszulce z „Orzełkiem” na piersi!

Reprezentacja Polski do lat 19 rozegra we wrześniu spotkania z Niemcami (w Kaliszu) oraz Czechami (w Brzegu).

Lista zawodników powołanych na zgrupowanie Reprezentacji Polski do lat 19:
Bramkarze: Kacper Bieszczad (Chrobry Głogów), Hubert Idasiak (SSC Napoli), Jakub Ojrzyński (Liverpool FC).
Obrońcy: Łukasz Bejger (Manchester United FC), Daniel Hoyo-Kowalski (Wisła Kraków), Jakub Iskra (SPAL 2013), Ariel Mosór (Legia Warszawa), Jakub Niewiadomski (Lech Poznań), Patryk Peda (SPAL 2013).
Pomocnicy: Jan Biegański (GKS Tychy), Jakub Bieroński (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Kacper Kozłowski (Pogoń Szczecin), Mateusz Łęgowski (Pogoń Szczecin), Filip Marchwiński (Lech Poznań), Arkadiusz Pyrka (Piast Gliwice), Michał Rakoczy (Cracovia), Adam Ratajczyk (ŁKS Łódź), Daniel Szelągowski (Korona Kielce), Nicola Zalewski (AS Roma).
Napastnicy: Aleksander Buksa (Wisła Kraków), Dawid Kocyła (Wisła Płock), Filip Szymczak (Lech Poznań), Hubert Turski (Pogoń Szczecin), Szymon Włodarczyk (Legia Warszawa)

Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to verify temporary file contents for atomic writing. in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:51 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(658): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents() #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig() #2 {main} thrown in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 51

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0