Betclic 1. LigaPiłka NożnaWypowiedzi

Jakub Dziółka: Zespół był w pewnych rzeczach powtarzalny

Łódzki Klub Sportowy rozegrał dzisiaj swój pierwszy mecz kontrolny przed wyjazdem na obóz do Woli Chorzelowskiej. Rywalem łodzian była Wieczysta Kraków, która pokonała ełkaesiaków 2:1. W sparingu wzięło udział siedemnastu zawodników, a chwilę po ostatnim gwizdku na kilka pytań odpowiedział Jakuba Dziółka.

O pierwszej porażce pod wodzą nowego trenera:

– Ja patrzę na wynik i zawodnicy też taki mieli cel. W drugiej połowie, kiedy był remis 1:1 i była przerwa na wodę, to pierwszym komunikatem do zespołu był taki, że chcemy wygrać mecz. Finalnie straciliśmy bramkę na 2:1 i przegraliśmy mecz, ale przekaz był taki, że mamy wygrać mecz, zarządzać fazami przejściowymi i tą drugą bramkę straciliśmy właśnie po kontrze, gdzie tego nie zrobiliśmy. 

O analizie meczu kontrolnego:

– Materiału do analizy będzie dużo, ale trenowaliśmy do tego meczu dziewięć razy. Dziś był mecz i myślę, że da on nam dużo materiału do analizy tego, co chcemy wdrażać w ataku i obronie. Myślę, że było to dzisiaj widoczne, że zespół był w pewnych rzeczach powtarzalny i chciał to realizować. 

O kadrze na obóz:

– Dziś mieliśmy siedemnastu zawodników zdolnych do gry, bo Mokrzycki, Łabędzki, Tutyskinas i Kelechukwu zmagają się z urazami. Na obóz za pewno pojedzie cała dwudziestka plus dwie osoby z Akademii. Jeżeli chodzi o Balićia, to na tę chwilę ma ważny kontrakt i jedzie z nami na obóz. 


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119