Znamy kalendarz ełkaesiaków po przerwie reprezentacyjnej!

Już w ten weekend końca dobiegnie wrześniowa przerwa reprezentacyjna. Piłkarze ŁKS-u w sobotę zagrają z Rakowem Częstochowa. Do następnej przerwy na mecze reprezentacje czekają nas jeszcze cztery spotkania, których dokładne terminy poznaliśmy w ostatnim czasie.

W sobotę 16 września ŁKS uda się na wyjazd do Częstochowy. W ramach 8. kolejki PKO BP Ekstraklasy „Reprezentacja Łodzi” zagra z aktualnym mistrzem kraju – Rakowem. Początek meczu o 17:30.

Tydzień później czeka nas powrót na Stadion Króla po trzytygodniowym rozbracie. W piątek 22 września do Łodzi przyjedzie jedna z najmocniejszych drużyn na początku nowego sezonu – Jagiellonia Białystok.

Czasu na odpoczynek po tym meczu nie będzie wiele, bowiem już cztery dni później „Rycerze Wiosny” rozpoczną zmagania w Fortuna Pucharze Polski. Wyjazdowe spotkanie z KKS-em Kalisz zaplanowano na wtorek, 26 września na godzinę 18:30. Szczegóły znajdziecie TUTAJ.

Wrzesień zakończymy kolejnym domowym meczem. W ramach 10. kolejki PKO BP Ekstraklasy na Stadion Króla przyjedzie Cracovia. Mecz odbędzie się 30 września o 15:00. Więcej informacji.

Przed następną przerwą reprezentacyjną Łódzki Klub Sportowy zmierzy się jeszcze z Radomiakiem RadomWyjazd zaplanowano na 7 października. Szczegóły