Piłka NożnaRezerwy

Igor Lambrecht przedłużył umowę z ŁKS-em!

Akademia Łódzkiego Klubu Sportowego w swoich szeregach ma wielu zdolnych zawodników. Jednym z nich jest szesnastoletni Igor Lambrecht, który w biało-czerwono-białych barwach spędzi trzy kolejne lata!

Lambrecht swoją piłkarską przygodę rozpoczął właśnie tu, w ŁKS-ie. Obecnie występuje w drużynie czwartoligowych rezerw i jest w niej wyróżniającym się zawodnikiem. W bieżącym sezonie miał już okazję pojawić się na boisku i wraz z kolegami z zespołu wywalczyć pierwsze miejsce w ligowej hierarchii. aTeraz aż do 31 czerwca 2023 roku będzie mógł pokazywać swoje umiejętności i zbierać kolejne piłkarskie szlify.

– Igor był wyróżniającym się zawodnikiem z rocznika 2004. Po obserwacjach i analizie jego gry, której dokonał sztab trenerski doszliśmy do wniosku, że ten młody piłkarz jest bardzo perspektywiczny i zasługuje na szansę. W naszej ocenie na razie wykorzystuje swój potencjał. Z każdego treningu i meczu „wyciąga” ile się da, więc notuje stały progres. Wierzę w tego chłopaka – powiedział Marcin Matysiak – trener ŁKS-u II cytowany przez oficjalną stronę klubu.

Igor jest już trzecim po Arturze Sójce i Adamie Królu przedstawicielem akademii, którzy tego lata przedłużył swoją ełkaesiacką przygodę. Nie pozostaje więc nic innego, jak czekanie na profesjonalny debiut wszystkich trzech piłkarzy!


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119