Igor Lambrecht przedłużył umowę z ŁKS-em!

Akademia Łódzkiego Klubu Sportowego w swoich szeregach ma wielu zdolnych zawodników. Jednym z nich jest szesnastoletni Igor Lambrecht, który w biało-czerwono-białych barwach spędzi trzy kolejne lata!

Lambrecht swoją piłkarską przygodę rozpoczął właśnie tu, w ŁKS-ie. Obecnie występuje w drużynie czwartoligowych rezerw i jest w niej wyróżniającym się zawodnikiem. W bieżącym sezonie miał już okazję pojawić się na boisku i wraz z kolegami z zespołu wywalczyć pierwsze miejsce w ligowej hierarchii. aTeraz aż do 31 czerwca 2023 roku będzie mógł pokazywać swoje umiejętności i zbierać kolejne piłkarskie szlify.

– Igor był wyróżniającym się zawodnikiem z rocznika 2004. Po obserwacjach i analizie jego gry, której dokonał sztab trenerski doszliśmy do wniosku, że ten młody piłkarz jest bardzo perspektywiczny i zasługuje na szansę. W naszej ocenie na razie wykorzystuje swój potencjał. Z każdego treningu i meczu „wyciąga” ile się da, więc notuje stały progres. Wierzę w tego chłopaka – powiedział Marcin Matysiak – trener ŁKS-u II cytowany przez oficjalną stronę klubu.

Igor jest już trzecim po Arturze Sójce i Adamie Królu przedstawicielem akademii, którzy tego lata przedłużył swoją ełkaesiacką przygodę. Nie pozostaje więc nic innego, jak czekanie na profesjonalny debiut wszystkich trzech piłkarzy!