NewsPiłka NożnaTransfery

Media: Obrońca Stali Mielec może trafić do ŁKS-u

Zdaniem Tomasza Włodarczyka i Dawida Dobrasza z portalu Meczyki.pl, do Łódzkiego Klubu Sportowego może trafić Marcin Flis. Obrońca w ostatnim czasie bronił barw Stali Mielec.

W trakcie czwartkowego „Okna Transferowego” na youtubowym kanale Meczyków padła informacja o możliwym przejściu Marcina Flisa do ŁKS-u. Jako pierwszy poinformował o tym Dawid Dobrasz, a po chwili potwierdził to Tomasz Włodarczyk, dodając, że w grę wchodzi dwuletni kontrakt. Umowa Flisa ze Stalą Mielec kończy się wraz z końcem czerwca, więc ten do Łodzi mógłby trafić jako wolny zawodnik.

Flis to 29-letni obrońca mogący grać w środku i na lewej stronie bloku defensywnego. W swojej karierze rozegrał blisko 100 spotkań na poziomie ekstraklasy, więc doświadczenia nie można mu odmówić.

fot. Getty Images


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119