Piłka NożnaPKO BP Ekstraklasa

Gramy do końca! Zapowiedź meczu ze Śląskiem Wrocław

O szóste zwycięstwo w tym sezonie powalczą w sobotnie popołudnie zawodnicy Marcina Matysiaka. Natomiast rywale z Wrocławia przyjadą tu po punkty, które umożliwią im walkę o mistrzostwo Polski. Bez wątpienia na stadionie Króla czeka nas ciekawe widowisko, na którym nie może was zabraknąć! Gramy do końca!

 

Marcin Matysiak (trener ŁKS): – Na pewno czeka nas ciężkie spotkanie. Myślę, że jak każde, które dotychczas rozgrywaliśmy. Wiadomo, że każda z drużyn ma swoje cele, ale każda inne. Drużyna Śląska Wrocław cały czas jest w walce o mistrzostwo Polski i na pewno przyjeżdżając tutaj, będzie chciała ten mecz wygrać, bo dzięki temu wciąż będą liczyć się w tej walce, jeśli nie o mistrzostwo, to przynajmniej o te pierwsze trzy miejsca. Jeśli chodzi o nasz cel, to jest jeden – wygrać ten mecz, dobrze się do niego przygotować i cały czas dawać radość kibicom. 

Jacek Magiera (trener Śląska): – To nie będzie spacerek. To będzie mecz z drużyną, która w wielu spotkaniach rundy zaprezentowała korzystną piłkę. Chociażby z Lechem, gdy w dziesiątkę strzeliła gola i dopiero potem Lech wyrwał zwycięstwo. Mieli też wpadki jak z Jagiellonią – 0:6. My też mamy o co walczyć. Chcemy być drużyną z medalem. Możemy walczyć o Europę i swoją przyszłość. Możemy walczyć o zapisanie się w annałach historii Śląska. To najlepsza motywacja. Powtarzam, żeby odłożyć wszystko na bok i skoncentrować się na piłce. Chcemy wydrzeć to, co jest możliwe.

Wyniki ostatnich spotkań

 

Tabela PKO BP Ekstraklasy

Sytuacja kadrowa

W zespole Łódzkiego Klubu Sportowego na pewno zabraknie Rizy Durmisiego, który pauzuje za kartki. Do dyspozycji trenera nie będzie również Marcina Flisa, który dopiero wraca do treningów po kontuzji. 

U gości z powodu kartek zabraknie Alexa Petkova, a z kontuzją zmagają się Bartosz Głogowski i Konrad Poprawa

Ostatnie bezpośrednie starcia

Transmisja

Spotkanie Łódzkiego Klubu Sportowego ze Śląskiem Wrocław, będzie transmitowane na antenie, Canal+Sport 3. Mecz będzie też dostępny na platformie CANAL+ Online. Początek studia o 14:40, a dwadzieścia minut później pierwszy gwizdek arbitra.

Kursy bukmacherów

Obsada sędziowska

Sędzia główny:  Karol Arys (Szczecin)

Asystenci: Marek Arys i Marcin Janawa

Sędzia techniczny: Paweł Horożaniecki

Sędziowie VAR: Paweł Raczkowski i Arkadiusz Kamil Wójcik

Więcej o meczu  ŁKS – Śląsk

Raport kartkowy

Słów kilka

Sędzia

Konferencja trenera Marcina Matysiaka


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119