Piłka NożnaTransfery

Flis odchodzi ze Stali Mielec. Transfer do ŁKS coraz bliżej?

Marcin Flis nie będzie dłużej występował w Stali Mielec. Klub z Podkarpacia poinformował dziś, że kontrakt gracza nie zostanie przedłużony i od jutra stanie się wolnym zawodnikiem. Czy to zwiększa szansę Łódzkiego Klubu Sportowego na pozyskanie tego doświadczonego obrońcy?

W zeszłym tygodniu, dobrze rozeznany w sprawach transferowych Tomasz Włodarczyk (Meczyki.pl) poinformował, że Flis otrzymał propozycję kontraktu ze strony ŁKS. Według tych doniesień, dwukrotny Mistrz Polski, zaoferował graczowi dwuletnią umowę. 

Mielczanie liczyli, że uda się dojść do porozumienia z zawodnikiem, w ostatnich dniach trwania kontraktu, ale jak już dziś wiemy, 29-latek opuszcza Solskiego 1. To oznacza, że jeden „rywal” ełkaesiakom już odpadł i w najbliższych dniach poznamy przyszłość gracza. 

Po zakończeniu sezonu 2021/22, Flis już raz nie przedłużył kontraktu ze Stalą, gdyż czekał na oferty z zagranicy, które ostatecznie nie przyszły, lub nie były satysfakcjonujące do piłkarza i wrócił do Mielca. Tym razem zapewne tak nie będzie, ale możliwość gry poza granicami Polski może nadal interesować zawodnika. 

Marcin Flis to doświadczony środkowy obrońca, który rozegrał 97 spotkań w Ekstraklasie. W najwyższej klasie rozgrywkowej występował w GKS Bełchatów, Piaście Gliwice i Stali Mielec. 

Foto: Getty Images


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119