Dziś drugi sparing na obozie w Turcji

Przebywający na obozie w Turcji, zawodnicy Łódzkiego Klubu Sportowego rozegrają dziś drugi sparing. Rywalem podopiecznych Wojciecha Stawowego będzie serbski zespół FK Indjija. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 13:00 czasu polskiego. 

W pierwszym sparingu łodzianie ulegli 0:1 innemu serbskiemu zespołowi – FK Radnicki Nisz. Nasz zespół nie stworzył sobie wówczas wielu sytuacji do zdobycia gola i miejmy nadzieję, że ten element gry ulegnie poprawie już dziś.

FK Indjija plasuje się obecnie na 16 miejscu serbskiej ekstraklasy z 18 punktami na koncie. Do niedawna w tym klubie występował znany z polskich boisk Milan Radin (ex-Korona Kielce). Pomocnik w styczniu przeniósł się do gruzińskiego Dinama Tbilisi. 

W dzisiejszym meczu powinniśmy zobaczyć dużo więcej piłkarzy na placu gry, w porównaniu do czwartkowej potyczki z FK Radnicki Nisz. Kilku graczy pokonało już problemy zdrowotne i będą dostępni do gry. Nie zobaczymy na pewno trenujących indywidualnie – Marcela Wszołka i Samu Corrala. 

Nie wiemy jeszcze czy zostanie przeprowadzona transmisja z tego spotkania, a wszystko w tej kwestii wyjaśni się tuż przed pierwszym gwizdkiem. ŁKS ze swojej strony nie będzie transmitował spotkania, ale jest szansa, że Serbowie zdecydują się ma pokazanie LIVE z tego wydarzenia.