Piłka NożnaTransferyWypowiedzi

Dyrektor sportowy Brøndby: Widzimy w Mateuszu ogromny potencjał

Dziś oficjalnie Mateusz Kowalczyk został zaprezentowany jako nowy zawodnik Brøndby IF. Po ogłoszeniu transferu, dyrektor sportowy duńskiego klubu, Carsten V. Jensen wypowiedział się na temat zakontraktowania polskiego pomocnika.

– Śledziliśmy rozwój Mateusza i widzimy w nim ogromny potencjał, który mimo młodego wieku przełożył się już na wiele minut w seniorskim futbolu. Tego lata Mateuszem interesowały się największe kluby w Polsce, oraz zagraniczne. Dlatego cieszymy się, że zdecydował się na transfer do Brøndby IF. Mateusz ma na swoim koncie także mecze międzynarodowe w reprezentacji Polski do lat 19, a tego lata brał udział w ME do lat 19. Jest prawonożny, pracowity i potrafi zdobywać bramki, a także asystować. Ogólnie jest wszechstronnym zawodnikiem, którego możemy dodać do składu i nie możemy doczekać się jego rozwoju w naszej drużynie – powiedział Carsten V. Jensen.

Mateusz Kowalczyk w nowym klubie będzie występował z numerem 20 na koszulce.

Foto: sn.dk


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119