Fortuna 1. LigaNewsPiłka Nożna

Dwóch ełkaesiaków w jedenastce 32. kolejki Fortuna 1. Ligi!

Biało-czerwono-białym w niedzielę udało się wreszcie wywalczyć trzy punkty w ligowym pojedynku. Tygodnik „Piłka Nożna” postanowił docenić dwóch zawodników ŁKS-u, którzy przyczynili się do tego zwycięstwa – strzelca dwóch bramek, Pirulo, a także Marka Kozioła, który zachował czyste konto w tym spotkaniu.

Ełkaesiacy mają za sobą trudny czas, bo nie tylko przez miesiąc nie mogli wygrać żadnego spotkania, ale również zdobyć jakiejkolwiek bramki. Kiedy jednak dobry mecz rozgrywa Pirulo, ciężko aby w końcu nie przyszło upragnione przełamanie. Hiszpan otworzył wynik pewnie wykorzystując rzut karny w 15. minucie, a następnie dokończył dzieła dokładając kolejnego gola w drugiej połowie meczu. Miał nawet szansę, aby skompletować hat-tricka, jednak nie udało mu się wykorzystać sytuacji sam na sam. Lider ofensywy Łódzkiego Klubu Sportowego tym samym został doceniony takim wyróżnieniem już po raz szósty w tym sezonie.

Drugim z łodzian, którzy zostali docenieni przez tygodnik „Piłka Nożna” został Marek Kozioł. Golkiper ŁKS-u jest jednym z niewielu zawodników z al. Unii, który utrzymuje równą formę i rzadko zalicza gorsze spotkania. Dla doświadczonego bramkarza jest to jednak dopiero drugie takie wyróżnienie w tym sezonie, na które zapracował sobie zachowując czyste konto w Polkowicach, mimo kilku dobrych sytuacji rywali.

Jedenastka 32. kolejki Fortuna 1. Ligi:

Marek Kozioł (ŁKS Łódź) – Tomas Mikinić (Odra Opole), Dawid Kubowicz (Resovia), Arkadiusz Jędrych (GKS Katowice), Antoni Klimek (Odra Opole) – Rafał Mikulec (Resovia), Pirulo (ŁKS Łódź), Rafał Figiel (GKS Katowice) – Daniel Rumin (GKS Tychy), Kamil Biliński (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Patryk Makuch (Miedź Legnica)

Fot. ŁKS Łódź/Cyfrasport

Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to verify temporary file contents for atomic writing. in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:51 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(658): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents() #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig() #2 {main} thrown in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 51

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0