Betclic 1. LigaPiłka Nożna

Dani Ramirez: W ŁKS przeżyłem najlepsze chwile jako piłkarz

Dani Ramirez w tym tygodniu sfinalizuje swój transfer z Łódzkiego Klubu Sportowego do Lecha Poznań. Hiszpański pomocnik za pośrednictwem Twittera podziękował całej społeczności ŁKS za półtora roku, które spędził przy Alei Unii Lubelskiej.

– Przybywając do Łodzi dwa lata temu nie miałem pojęcia czego się spodziewać po dołączeniu do ŁKS, który właśnie awansował do I ligi. Dziś z ręką na sercu mogę powiedzieć, że dzięki temu historycznemu klubowi przeżyłem swoje najlepsze chwile jako piłkarz – i jest to czas, którego nigdy nie zapomnę. 

– Chcę podziękować dyrektorowi sportowemu Krzysztofowi Przytule za przekonanie mnie do przyjścia. Chcę podziękować prezesowi Tomaszowi Salskiemu, Trenerowi Kazimierzowi Moskalowi i całemu sztabowi szkoleniowemu za zaufanie. Chcę podziękować wszystkim kolegom z drużyny za pomoc w stawaniu się lepszym piłkarzem. Wreszcie co najważniejsze – chciałbym podziękować wszystkim fantastycznym Kibicom ŁKS i wszystkim mieszańcom pięknej Łodzi. Wspieraliście mnie zawsze – zarówno w dobrych jak i złych chwilach. Ja i moja żona czuliśmy się w Łodzi jak u siebie w domu – i zawsze będziemy wracać tu z uśmiechem. 

– W moich pierwszych miesiącach w Ekstraklasie zostawiałem za ŁKS serce na boisku, starając się zapewnić gole, asysty i punkty dla klubu. Mam nadzieję, że mój wkład w pierwszej części sezonu pomoże klubowi pozostać w Ekstraklasie. Z całego serca życzę sobie i Wam żebyśmy w kolejnych latach spotkali się na najwyższym szczeblu polskich rozgrywek – bo ŁKS na pewno na to zasługuje.

Dani Ramirez


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119