Dani Ramirez: W ŁKS przeżyłem najlepsze chwile jako piłkarz

Dani Ramirez w tym tygodniu sfinalizuje swój transfer z Łódzkiego Klubu Sportowego do Lecha Poznań. Hiszpański pomocnik za pośrednictwem Twittera podziękował całej społeczności ŁKS za półtora roku, które spędził przy Alei Unii Lubelskiej.

– Przybywając do Łodzi dwa lata temu nie miałem pojęcia czego się spodziewać po dołączeniu do ŁKS, który właśnie awansował do I ligi. Dziś z ręką na sercu mogę powiedzieć, że dzięki temu historycznemu klubowi przeżyłem swoje najlepsze chwile jako piłkarz – i jest to czas, którego nigdy nie zapomnę. 

– Chcę podziękować dyrektorowi sportowemu Krzysztofowi Przytule za przekonanie mnie do przyjścia. Chcę podziękować prezesowi Tomaszowi Salskiemu, Trenerowi Kazimierzowi Moskalowi i całemu sztabowi szkoleniowemu za zaufanie. Chcę podziękować wszystkim kolegom z drużyny za pomoc w stawaniu się lepszym piłkarzem. Wreszcie co najważniejsze – chciałbym podziękować wszystkim fantastycznym Kibicom ŁKS i wszystkim mieszańcom pięknej Łodzi. Wspieraliście mnie zawsze – zarówno w dobrych jak i złych chwilach. Ja i moja żona czuliśmy się w Łodzi jak u siebie w domu – i zawsze będziemy wracać tu z uśmiechem. 

– W moich pierwszych miesiącach w Ekstraklasie zostawiałem za ŁKS serce na boisku, starając się zapewnić gole, asysty i punkty dla klubu. Mam nadzieję, że mój wkład w pierwszej części sezonu pomoże klubowi pozostać w Ekstraklasie. Z całego serca życzę sobie i Wam żebyśmy w kolejnych latach spotkali się na najwyższym szczeblu polskich rozgrywek – bo ŁKS na pewno na to zasługuje.

Dani Ramirez