Oficjalnie: Dominguez nowym piłkarzem ŁKS-u!

Łódzki Klub Sportowy poinformował o pozyskaniu nowego zawodnika. Kontrakt z klubem z Alei Unii Lubelskiej podpisał ofensywny pomocnik Antonio Dominguez. Umowa Hiszpana będzie obowiązywać do 31 grudnia 2022 roku. W ŁKS będzie występował z numerem 10.

26-latek od sezonu 2019/20 występował w trzecioligowym hiszpańskim klubie Algeciras CF. W obecnych rozgrywkach zawodnik rozegrał 22 spotkania, w których zdobył siedem goli i zaliczył dwie asysty.

Dominguez jest wychowankiem Recreativo Huelva. W barwach tego zespołu występował w La Liga 2 (21 występów, 2 gole, 1 asysta). Po spadku do Segunda Division B spędził jeszcze w swoim macierzystym klubie 2,5 sezonu.

Kolejnym przystankiem w karierze Antonio były rezerwy Realu Valladolid. Na Estadio José Zorrilla grał pół roku i pokazał się z bardzo dobrej strony, strzelając siedem goli w 19 meczach. W sezonie 2018/19 bronił barw CE Sabadell.

Witamy Antonio w biało-czerwono-białej rodzinie!