Fortuna 1. LigaPiłka Nożna

Oficjalnie: Dominguez nowym piłkarzem ŁKS-u!

Łódzki Klub Sportowy poinformował o pozyskaniu nowego zawodnika. Kontrakt z klubem z Alei Unii Lubelskiej podpisał ofensywny pomocnik Antonio Dominguez. Umowa Hiszpana będzie obowiązywać do 31 grudnia 2022 roku. W ŁKS będzie występował z numerem 10. 

26-latek od sezonu 2019/20 występował w trzecioligowym hiszpańskim klubie Algeciras CF. W obecnych rozgrywkach zawodnik rozegrał 22 spotkania, w których zdobył siedem goli i zaliczył dwie asysty.

Dominguez jest wychowankiem Recreativo Huelva. W barwach tego zespołu występował w La Liga 2 (21 występów, 2 gole, 1 asysta). Po spadku do Segunda Division B spędził jeszcze w swoim macierzystym klubie 2,5 sezonu.

Kolejnym przystankiem w karierze Antonio były rezerwy Realu Valladolid. Na Estadio José Zorrilla grał pół roku i pokazał się z bardzo dobrej strony, strzelając siedem goli w 19 meczach. W sezonie 2018/19 bronił barw CE Sabadell.

Witamy Antonio w biało-czerwono-białej rodzinie! 


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119