Fortuna 1. LigaPiłka NożnaWypowiedzi

Co z Rozwandowiczem i Gryszkiewiczem?

Na konferencji prasowej przed meczem z Koroną Kielce trener Stawowy zdradził jak wygląda sytuacja z urazami Rozwandowicza i Gryszkiewicza. Informacje te można nazwać w połowie optymistycznymi.

Groźnie wyglądającego urazu w starciu z Chrobrym Głogów nabawił się Maksymilian Rozwandowicz. Pomocnik zszedł z boiska w 60 minucie, jednak nie zrobił tego o własnych siłach. Całe szczęście uraz Maksa okazał się mniej groźny niż zakładano.

– Dzisiaj wiemy już dużo więcej niż zaraz po meczu. Sytuacja z Maksem jest dobra, nie wykluczone, że będzie mógł być brany pod uwagę jeżeli chodzi o środowe spotkanie z Koroną Kielce. A jeżeli nie, no to na pewno już na mecz z Jastrzębiem będzie gotowy – podsumował trener Stawowy

Nieco mniej szczęścia miał natomiast Piotr Gryszkiewicz. Młody skrzydłowy opuścił w sobotę plac gry już w 17 minucie spotkania i na chwilę obecną czeka go nieco dłuższa przerwa.

– Natomiast Piotrek Gryszkiewicz to będzie przerwa w treningach gdzieś ok 10-12 dni i potem wraca do zajęć – zakończył opiekun Ełkaesiaków

Fot. Łukasz Żuchowski