Fortuna 1. LigaPiłka Nożna

Carlos Moros Gracia: Mówiąc krótko, zostaje w ŁKS-ie

W rozmowie z Bartoszem Jankowskim z portalu lodzkisport.pl hiszpański stoper ŁKS-u – Carlos Moros Gracia zdradził m.in. co skłoniło go do podpisania kontraktu z łódzkim klubem. Dla kibiców biało-czerwono-białych najważniejsza wydaje się być jednak wypowiedź związana z przyszłością zawodnika.

Od dołączenia do Łódzkiego Klubu Sportowego Carlos Moros Gracia jest jego podstawowym zawodnikiem. W dotychczas rozegranych spotkaniach Hiszpan zaledwie raz nie znalazł się w wyjściowej „11” i to właśnie od niego trenerzy zaczynają ustawianie formacji obronnej.

Taki obraz rzeczy utrzymywać będzie się również w następnym sezonie! Carlos potwierdził, że nie zamierza latem zmieniać klubu.

– Zimą podpisałem 1,5-roczny kontrakt z ŁKS-em, a więc w przyszłym sezonie także będę piłkarzem Łódzkiego Klubu Sportowego. Mam obowiązującą umowę. Znałem sytuację zespołu, gdy przychodziłem do klubu i wiedziałem, że widmo spadku jest realne. Teraz musimy wykonać solidną pracę i szybko wrócić tam, gdzie miejsce ŁKS-u, czyli do ekstraklasy. Odpowiadając krótko, tak, zostaję w ŁKS-ie – uciął spekulacje Moros Gracia

Pełną rozmowę z Carlosem znajdziecie pod tym linkiem


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119