Betclic 1. LigaPiłka NożnaRezerwy

Bramkarze rezerw na treningu pierwszej drużyny ŁKS

Trzech młodych bramkarzy drużyny rezerw Łódzkiego Klubu Sportowego zostało zaproszonych na dzisiejszy trening pierwszego zespołu Kibu Vicuñi. Na zajęciach pojawili się Tomasz Kucharski, Dominik Stanny oraz Jan Zareda. 

Powodem obecności wyżej wymieniony graczy na treningu „jedynki” są kontuzje dwóch bramkarzy. Podczas sparingu z Koroną urazu nabawił się Dawid Arndt i nie może jeszcze uczestniczyć w treningach bramkarskich, ale jak słyszymy – młodzieżowiec szybko wróci do pracy z zespołem. Z problemami zdrowotnymi zmaga się też inny golkiper, Michał Kot. Bramkarz pozyskany rok temu z Wisły Kraków uszkodził rękę jeszcze na obozie w Woli Chorzelowskiej i nie jest w stanie wykonywać ćwiczeń stricte bramkarskich.

Jan Zareda (fot. Lens Strong)

Zaproszenie dla młodych bramkarzy jest dla nich ogromnym wyróżnieniem i „mentalnym kopem” do dalszej pracy oraz rozwijania kunsztu bramkarskiego. Dla Tomasza Kucharskiego (na zdjęciu głównym) nie jest to pierwsza styczność z „jedynką”, ale dla Jana Zaredy i Dominika Stannego już tak. Cała trójka na co dzień trenuje z drugą drużyną pod okiem trenera bramkarzy, Michała Zaparta. 

Kucharski i Zareda to bramkarze urodzeni w 2003 roku. Ten pierwszy to wychowanek Łódzkiego Klubu Sportowego, a drugi trafił do Łodzi dwa sezony temu z Wisły Kraków. Wcześniej bronił barw UKS SMS Łódź. Najmłodszy z tego grona jest Stanny (rocznik 2005), który dołączył do Akademii ŁKS rok temu z Zawiszy Bydgoszcz. Wśród trenujących znalazł się też inny gracz rezerw, Dariusz Gmosiński. 

Dominik Stanny (fot. ŁKS Łódź / Cyfrasport)

Foto główne: Lens Strong


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119