NewsPiłka Nożna

Bilety na pierwszy mecz ŁKS-u w sezonie 2022/23 od środy w sprzedaży!

Pierwszy mecz Łódzkiego Klubu Sportowego w sezonie 2022/23 zbliża się wielkimi krokami. W środę ruszy sprzedaż biletów na mecz „Rycerzy Wiosny” z GKS-em Katowice, choć przypominamy o tym, że wciąż dostępne są w atrakcyjnych cenach karnety na rundę oraz na cały sezon.

Sprzedaż biletów na mecz z GKS-em Katowice rozpocznie się już jutro, w środę o godzinie 12:00 za pośrednictwem Internetu. Bilety stacjonarnie będzie można zakupić dopiero od czwartku w kasach przy al. Unii (możliwość płatności kartą oraz gotówką).

Dla nabywców biletów na mecze Łódzkiego Klubu Sportowego został otwarty nowy sposób na dokładanie dodatkowej cegiełki w rozwój Akademii. Zarówno w kasie, jak i przez Internet, będzie można zakupić bilet, który będzie droższy o złotówkę, która zostanie przekazana na rzecz potrzeb i rozwoju Akademii, która wychowuje nowe pokolenia ełkaesiaków. Wspomniana opcja będzie dostępna przy każdym rodzaju biletu – zachęcamy do korzystania z niej i wspierania rozwoju młodych piłkarzy reprezentujących biało-czerwono-białe barwy.

Przypominamy, że wciąż w sprzedaży dostępne są karnety na sezon 2022/23 oraz na rundę jesienną tego sezonu. W przeciwieństwie do poprzednich lat, zakup karnetu nie będzie możliwy po rozegraniu 1. kolejki nowego sezonu Fortuna 1. Ligi. 

Harmonogram sprzedaży w kasach przy al. Unii

 • Środa (13 lipca) | godz. 15.00 – 19.00 (w kasach dostępne jedynie karnety)
 • Czwartek (14 lipca) | godz. 15.00 – 19.00
 • Piątek (15 lipca) | godz. 10.00 – 19.00
 • Sobota (16 lipca) | godz. 15.00 – 21.00

Instrukcja zakupu biletu

 1. Zaloguj się na swoim profilu w systemie sprzedaży biletów (bilety.lkslodz.pl)
 2. Wybierz imprezę: „ŁKS Łódź – GKS Katowice”
 3. Wybierz miejsce (czerwone miejsca są zajęte)
 4. Potwierdź swoje dane (ew. kliknij „Doładuj moją kartę/Chcę Kartę Kibica”
 5. Wybierz typ biletu
 6. Kliknij „Rezerwuję i płacę”
 7. Wybierz sposób płatności
 8. Zatwierdź i zakończ zakup

Bilety należy wydrukować w domu (wejdź w zakładkę „Moje bilety” i kliknij ikonę drukarki przy nazwie meczu) lub pobrać na telefon (czyli zapisać bilet jako plik PDF i zeskanować kod kreskowy z telefonu przy bramce wejściowej na stadion). Potwierdzenie zakupu bez kodu kreskowego nie jest traktowane jako bilet wstępu.

Fot. ŁKS Łódź/Cyfrasport


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119