Piłka NożnaTransfery

Antonio Majcenić nowym zawodnikiem Łódzkiego Klubu Sportowego!

Mamy kolejny tego lata transfer przychodzący! Nowym zawodnikiem Łódzkiego Klubu Sportowego został chorwacki obrońca Antonio Majcenić. Z klubem podpisał dwuletnią umowę, z opcją przedłużenia o kolejny rok.

Za lkslodz.pl:

Do drużyny przebywającej na zgrupowaniu w Woli Chorzelowskiej dołączył Antonio Majcenic. Nowy piłkarz Łódzkiego Klubu Sportowego urodził się w Zagrzebiu, ma 25 lat i występuje na lewej stronie obrony. W przeszłości był m.in. zawodnikiem NK Lokomotiva Zagrzeb (z drużyną do lat 19 zagrał w Lidze Młodzieżowej UEFA), a w seniorskim futbolu zadebiutował w 2018 roku w barwach chorwackiego NK Sesvete.

Trzy lata temu zawodnik przeniósł się do ligi słoweńskiej. Należał do wyróżniających się piłkarzy drużyny NK Rogaska, z którą awansował na najwyższy poziom rozgrywkowy, następnie pomógł się jej utrzymać w lidze, a kilka tygodni temu sięgnął z nią po krajowy puchar. W sezonie 2023/2024 Antonio Majcenic rozegrał w sumie 31 meczów i zdobył jedną bramkę. Dodajmy, że kilka lat temu zaliczył cztery występy w młodzieżowej reprezentacji Chorwacji.

ŁKS związał się z mierzącym 177 cm zawodnikiem umową obowiązującą do końca czerwca 2026 roku z opcją przedłużenia o kolejny sezon.


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119