Fortuna 1. LigaNewsPiłka Nożna

Antonio Dominguez nie zagra już w Łódzkim Klubie Sportowym

Antonio Dominguez wystąpił z wnioskiem o rozwiązanie kontraktu z Łódzkim Klubem Sportowym. Pomocnik powoływał się na względy osobiste informując drużynę o tym, że nie będzie w stanie pomóc zespołowi w końcówce sezonu. Co ważne, klub podkreśla, że ma uregulowane sprawy finansowe z Hiszpanem.

Dominguez wystąpił z wnioskiem o rozwiązanie umowy z ŁKS-em, ale władze klubu nie zgodziły się na to.Hiszpan poinformował drużynę o swojej decyzji i powołując się na względy osobiste wyjaśnił w obecności sztabu szkoleniowego, że nie zdoła pomóc zespołowi w końcówce bieżącego sezonu Fortuna 1 Ligi. Klub ma uregulowane z zawodnikiem sprawy finansowe.

Hiszpan w tym sezonie rozegrał 21 spotkań w Fortuna 1. Lidze, notując przy tym dwie bramki oraz jedną asystę.

Fot. ŁKS Łódź/Cyfrasport