NewsPiłka NożnaRezerwy

Aleksander Bobek powołany na zgrupowanie Talent Pro

Młody bramkarz Akademii Łódzkiego Klubu Sportowego – Aleksander Bobek – znalazł się na liście 50 zawodników powołanych na styczniowe zgrupowanie Talent Pro. Przez tydzień Olek będzie szlifował swoje piłkarskie umiejętności pod okiem jednych z najlepszych trenerów w Polsce.

Odbywające się od 2018 roku zgrupowania Talent Pro dedykowane są 50 najlepszym zawodnikom, którzy mogą występować w trzech najmłodszych reprezentacjach Polski. Oprócz piłkarzy na każdym zgrupowaniu pojawia się pokaźny sztab trenerski – w roku 2020 byli to m.in. selekcjonerzy kilku kadr narodowych, z Jerzym Brzęczkiem na czele, a także byli piłkarze, wśród których wyróżnić można byłego pomocnika ŁKS-u – Sebastiana Mile.

Na tegorocznej liście zawodników, którzy w terminie 09 – 16.01.2021 udadzą się na obóz w hiszpańskim mieście Pintar znalazło się nazwisko przedstawiciela Łódzkiego Klubu Sportowego – Aleksandra Bobka. Młody bramkarz Akademii ŁKS-u znalazł się na krótkiej liście 10 piłkarzy reprezentujących rocznik 2004.

Znaczna większość zawodników biorących udział w zgrupowaniu Talent Pro 2021 to piłkarze topowych akademii piłkarskich w naszym kraju, z Lechem Poznań, Legią Warszawa, Zagłębiem Lubin czy Escolą Varsovia na czele. Co ciekawe, Olek Bobek spotka się w Pintar z synem wychowanka Łódzkiego Klubu Sportowego, a obecnie trenera drugoligowego Motoru Lublin – Marka Saganowskiego. Młody Franciszek Saganowski jest również byłym piłkarzem Akademii ŁKS-u.


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119