Adrian Klimczak: Nie zasłużyliśmy dzisiaj żeby zdobyć trzy punkty

Po bolesnej domowej porażce z Podbeskidziem przed kamerą ŁKS TV stanął Adrian Klimczak. Defensor nie gryzł się w język, podkreślając słabą postawę drużyny biało-czerwono-białych w sobotnim spotkaniu i to, że przed zespołem dużo pracy, aby przygotować się na kolejne spotkania.

O odczuciach po spotkaniu:

– Szkoda, że wychodzimy pierwsi na prowadzenie i przegrywamy mecz, ale nie zasłużyliśmy dzisiaj żeby zdobyć 3 punkty i tak to się skończyło.

O tym czego zabrakło ŁKS-owi żeby wygrać:

– Ciężko powiedzieć, na pewno Podbeskidzie miało więcej sytuacji. Już w pierwszej połowie było zagrożenie po prostopadłych zagraniach, nie wyciągaliśmy wniosków. Łatwo dochodzili do sytuacji, my też im pomogliśmy w zdobyciu bramki.

O dobrej reakcji zespołu po zejściu Pirulo:

– No tak, Pirulo jest dla nas kluczowym zawodnikiem, dobrze to wiemy, ale każdy kto wchodzi, żeby go zastąpić daje z siebie maksa. Fajnie zareagowaliśmy, udało nam się strzelić bramkę, ale to co później się stało, to już szkoda gadać.

O trudnych warunkach do gry:

– Na pewno dużo siły nas to kosztowało aczkolwiek nie tłumaczymy się tym, rywal miał tak samo, byliśmy słabsi i przegraliśmy.

O kolejnych dwóch meczach w tym tygodniu:

– Sił nam wystarczy, musimy przeanalizować teraz dogłębnie to spotkanie i wyciągnąć wnioski, być gotowi na następny mecz.

Fot. Łukasz Żuchowski